Народниот правобранител ќе им помогне на оние кои несвесно го прекршиле полицискиот час

Народниот правобранител отвора предмет за случајот Ментор Лимани кој лежи затворска казна поради прекршување на полициски час. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер