Донфрајд: Доколку Белорусија се вмеша во војната во Украина одговорот ќе биде силен

Македонија како претседавач со ОБСЕ има голема улога во справувањето со последиците од војната во Украина. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер