Ексклузивно за Канал 5 – Маричиќ од Брисел по средбата со Вархеји

Брзо и успешно спроведување на реформите, било едно од барањата на еврокомесарот Оливер Вархеји на денешната средба во Брисел на вицепремерот Бојан Маричиќ. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер