Филипов: Потребно е законски да се регулираат авторските права во сите области

Агенцијата за интелектуална сопственост, авторски права, трговски марки, индустриски дизајн и патенти, берин одбележа 30 години постоење на пазарот. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер