Нови дојави за бомби во средни улилишта, трговски центри и други објекти

Средни училишта, трговски центри и други објекти денеска на елетронската пошта добиле дојава за поставенаексплозивна направа. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер