Гир: Потребна е реална борба против корупцијата

Потребни се конкретни чекори од целото општество, но и од сите политички чинители за заедничка борба против корупцијата Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер