Тргнати блокадите од неколку клучни крстосници во Скопје

Приватните превозници ги преместија автобусите од крстосниците кај ТЦ Мавровка и Црвен Крст. Сообраќајот во овој дел од главниот град е нормализиран. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер