Марковски: Никој не може да претпостави дали заканите за бомби можат да бидат вистински

Што велат експертите за се почестите дојави за поставени експлизивни натправи. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер