Во Здравствен дом Вевчани вработувани надрилекари- со лажни или без лиценци

Струшкото обвинителство отвори предмет за надри-лекарот од Вевчани. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер