ДКСК: Добро што Американците дојдоа да помогнат во владеењето на правото

Проверките на американскиот тим за корупција кај поранешни и актуелни функционери е пораз за политиката кај нас и показател дека сме го допреле дното. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер