Се повеќе пациентки завршуваат на дерматолог поради компликации по ставање ботокс и филери

Оштетени очни капаци, отоци по усните, компликации по лицето, многу често корисници на ботокс и филери се јавуваат во клиниките поради компликации од ставање на ботокс или филери во нивното тело. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер