Од утре деблокада на крстосницата кај Мавровка и Црвен крст,автобусите остануваат на Илинденска

Од утре деблокада на раскрсниците кај Мавровка и Црвен крст автобусите остануваат на Илинденска.. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер