Скопје под блокада, приватниците не отстапуваат додека не се изнајде решение за долгот

Скопје точно 10 часа е во сообраќаен колапс. Нервозни возачи и очајни граѓани, е сликата од главниот град денеска, по блокадите на приватните превозници. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер