Закани за бомби се добиени утрово во 6 училишта во Кавадарци

Закани за бомби утрово се добиени за а 6 училишта во Кавадарци, информираат од МВР. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер