За Мицкоски е чист дефокус обвинувањето дека ветувал промена на Уставот во замена за власт

Се прави обид за дефокус на јавноста од реалните проблеми на грааѓаните и државата. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер