СДСМ:ЈСП ќе набавува гориво по 118 денари за литар каде ќе завршува разликата?

Неспособноста и бизнис интересите на ВМРО-ДПМНЕе единствената причина за колапсот што му се случува на Јавното сообраќајно претпријатие Скопје, обвинуваат од СДСМ. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер