Исмаил во „Само Интервју“: Што правеше ДУИ во грујовото време?

Поранешниот министер и истакнат член на СДСМ, Ѓунер Исмаил беше гостин во „Само Интервју“. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер