Сали ќе иницира комисија кој ќе го испита случајот на 77 годишен пациент кој почина од сепса

„По интервенција на заб почина момче од Берово“, „По две недели откако се породила млада девојка почина од сепса“.. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер