Во Прага прв состанок на Европската политичка заедница

Европа има тешки проблеми, сите земји мора да соработуваме за да ја победиме кризата, но и едногласно да кажеме дека Украина не има сите нас против руската агресија. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер