Зошто во Македонија се уште се прославува со огнено оружје?

Македонија останува една од ретките земји каде што се уште прославите и нечиј најсреќен ден може да се претворат во трагедија во дел од секунда. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер