Хаџи Јанев: Стравот од Русија веќе го нема

Во каква насока ќе се одвива војната во Украина и по вчерашното присвојување на дел од териториите, дали може да се очекува Украина во блиска иднина да стане членка на НАТО.. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер