Клинички со повремени прекини на струја, има ли простор за загриженост во пресрет на зимата?

Два дена во низа делови од Клиничкиот центар во Скопје останале без струја.. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер