Арсовска изврши увид во градежните активности на улица „Димо Хаџи Димов“

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска изврши увид на градежните активности на улицата „Димо Хаџи Димов“, инфраструктурен проект во вредност од 41 милон денари. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер