Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Мицкоски презентираше план за справување со енергетската криза

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, ги нуди сите контакти со кои располага за да се набават енергенси за потребите на стопанството. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер