ЕСМ доби 18 милиони евра за набавка на гас, најверојатно од Србија

ЕСМ доби 18 милиони евра за набавка на гас, но се уште не знае од каде и по која цена ќе набави. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер