Стоилковски:СДСМ повикува граѓани да се вработат како професионални војници преку партиски штаб

ВМРО-ДПМНЕ вечерва обвини дека СДСМ повикувала граѓани да се вработат како професионални војници преку партиски штабови... Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер