Кај Желино возило излета во Вардар, се трага по евентуално исчезнати или настрадани луѓе

Неколку часа нуркачи на МВР трагаат по евентуални исчезнати или настрадани лица, откако автомобил претпладнето излетал од патот кај Желино и паднал во Вардар.. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер