Владата се очекува утре да го објави пакетот антикризни мерки за најголемите компании

10те најголеми компании од Стопанската комора утре ќе чујат што од нивните барања за справување со енергетската криза е прифатливо за Владата... Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер