39-годишниот Дејан ја доби првата битка, ќе се лекува во домот „Сју Рајдер“

39 годишниот Дејан Тодоровски од денеска е во Сју Рајдер во специјалната болница 13 Ноември Скопје. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер