Ковачевски, Бочварски го презентираа проектот за поврзување на локалните патишта

Премиерот Димитар Ковачевски и министерот за транспорт и врски Благој Бочварски го презентираа проектот за поврзување на локалните патишта. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер