Тренчевска: Греење за градинките ќе има, Владата одговорно ја менаџира енергетската криза

Не треба да се плашат ниту родителите, ниту општините дека може да се доведе во случај да нема парно во градинките. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер