„Бимилк“ го отвори битолското детско игралиште

Во присуство на битолчани, претставници на локалната самоуправа и голем број гости, Бимилк свечено го отвори битолското детско игралиште. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер