Македонија со поддршка од трибините до триумф против Бугарија

Најдобрата фудбалска репрезентација на Македонија вечерва од 20-45 часот на арената Тодор Проески во Скопје ги завршува натпреварите во цегментот Ц од Лигата на нации. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер