Се почести се мозочните удари кај младите

28 годишник е најмладиот пациент со мозочен удар кој се лекувал од ГОБ „8 Сепетември“. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер