Од 1 септември во петто се спојуваат историја и општество,второодделенците ќе учат за идентитет

Од 1 септември во петто се спојуваат историја и општество,второодделенците ќе учат за идентитет Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер