Жената од Неготино никогаш не пријавила насилство во Центарот за социјални работи

Жената од Неготино, која не се разбуди од кома откако беше брутално претепана со боксови по глава никогаш не пријавила дека била жртва на семејно насилство во Центарот за социјални работи во Неготино, потврдуваат оттаму за Канал 5. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер