Муареми поднесе кривична пријава против Рускоска

Продолжува битката меѓу Муареми и Русковска. Управата за финансика полиција денеска поднесе кривични пријави против обвинителките кои правеа претрес во институцијата. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер