Конфликтот Муареми и Русковска според најавите утре би требало да резултира со кривични пријави

Судирот меѓу Русковска и Муареми утре ќе резултира со кривични пријави. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер