Ученици се жалат на несоодветен однос на дел од професорите во „Луј“

Што се случува во средното музичко училиште „Илија Николовски Луј“ и на каков третман се подложни учениците од дел од професорите? Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер