Протестот против францускиот предлог продолжува и денес

Протестот под мотото „Ултиматум – не благодарам“ против прифаќањето на францускиот предлог продолжува и денеска пред Владата во истиот термин како и вчера - во 19.00 часот. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер