Новиот бугарски мандатар: Францускиот предлог веќе не е наш проблем, туку на соседот

Неколку дневниот молк на официјална Софија за францускиот предлог го прекина новиот бугарски мандатар Асен Василев. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер