Др. Филиповиќ: Убодот на инсект не е за потценување, реакција да, но без паника

Двајца пациенти со убод на оса биле донесени на синоќешното дежурство на Клиниката за кожни болести. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер