Дали и колку Македонија ги научи лекциите од минатогодишните пожари?

Ги научивме ли лекциите од ланските огнени стихии или повторно ќе биде неопходна помош од странски противпожарни екипи? Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер