По 40 тестирање дневно се прават во болницата „Козле“ кај деца кои имаат симптоми на алергии

По 40 тестирање дневно, а 400 месечно се прават во детската болница „Козле“ кај деца кои имаат симптоми на алергии. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер