Бесими: Преговорите со ССМ се уште траат

Министерот Бесими на новинарско прашање одговори за најавениот штрајк на ССМ ,рече дека преговорите се уште траат . Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер