Дендиас: Преговорите со Македонија и Албанија треба да почнат веднаш

Стартот на преговорите со Скопје и Тирана е најдобар начин да се врати европскиот кредибилитет, вели Османи. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер