При крај е истражната постапка за трагичната несреќа во Бугарија во која загинаа 45 патници

Истрагата на бугарските истражни органи за трагичната автобуска несреќа која се случи во Бугарија пред речиси два месеци е при крај. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер