Скопјанка прележала три пати корона, имала и Алфа и Делта и Омикрон варијанта

Алфа, Делта, Омикрон 50 годишна скопјанка ги прележала сите три соја од корона вирусот. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер