Во Гази Баба се одржа традиционалната пивтијада со хуманитарен карактер

Во општината Гази Баба годинава се одржа традиционалната пивтијада за Водици. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер