Уставен работи на раб на кворум

Го имаат неопходниот минумум да заседаваат, но не и да донесат одлуки за иницијативи и предмети, освен ако сите судии се едногласни. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер